O NAS


W naszej klinice najważniejsi są pacjenci. To dzięki ich niegasnącemu zainteresowaniu i dla ich komfortu stworzyliśmy miejsce luksusowe, profesjonalne, przyjazne i bezpieczne. Nasza klinika ukierunkowana jest na pełnowymiarowe leczenie chorób żył i procedury z zakresu medycyny estetycznej.


FLEBOLOGIA

Leczymy choroby żył kompleksowo i skutecznie. Oferujemy swoim pacjentom pełen wachlarz najnowszych metod leczenia żylaków, pajączków, owrzodzeń i poszerzeń żylnych. W zależności od zaawansowania problemu oferujemy mikroskleroterapię, echoskleroterapię kompresyjną, skleroterapią cewnikiem wewnątrznaczynowym, termoablację falami radiowymi, tumescencyjną laseroterpię endowaskularną oraz klej wewnątrznaczyniowy. Doświadczenie kliniczne zdobyte w USA wcielamy w naszej klinice. Nowoczesna medycyna podąża w kierunku nieoperacyjnych, a tym samym mało inwazjnych metod leczenia. Tak jest i u nas.
Przyjdź, skonsultuj i przekonaj się.


MEDYCYNA ESTETYCZNA

Mamy pewność, że wiedza medyczna razem wyczuciem piękna i proporcji jest fundamentem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Śledzimy światowe trendy w medycynie estetycznej i wybieramy zabiegi najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla naszych pacjentów. Leczenie wymaga umiaru i świadomości współczesnych kanonow.
Tutaj zaczyna się piękno.

„Zasłużeni dla profilaktyki, promocji i ochrony zdrowia województwa świętokrzyskiego”


Z radością informujemy, że nasza klinika otrzymała uznanie dla zasług w aktywnej promocji profilaktyki jako najskuteczniejszej metody zachowania zdrowia i sprawności fizycznej do późnych lat życia. Uroczystość wręczenia nagród otrzymała Honorowy Patronat Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – Pana Adama Jarubasa oraz Starosty Powiatu Kieleckiego – Michała Godowskiego.

Dowiedz się więcej

Nasza Misja


Skuteczne i małoinwazyjne metody leczenia

Zaufanie i edukacja

Wiedza i doświadczenie

Wnikliwa diagnostyka i zaawansowana technologia