Posiadamy wieloletnie doświadczenie w aranżowaniu leczenia dla Pacjentów przyjeżdzających z daleka. Gościmy Pacjentów z całej Polski, a także spoza granic kraju – zapewniając najwyższy komfort dla odwiedzających nas Pacjentów. Mapa w Klinice Belvedere jest regularnie uzupełniana o nowe „szpilki” z rejonów świata, z których przybywają do nas Pacjenci.


Klinika Belvedere - Gościmy Pacjentów z całej Polski, a także spoza granic kraju

Najczęściej zadawane pytania

Średnio dwa razy, ale wszystko zależy od stopnia zaawansowania i złożoności problemu.

Tak. Zaraz po zabiegu wskazany jest 30-45  minutowy spacer, po którym odbywa się kontrola, po której pacjent może wyruszyć w podróż. W czasie podróży zalecamy przerwy co 1 h na spacer.

Tak. Jednakże rekomendujemy lot powrotny najwcześniej dzień po. Pacjentom Kliniki Belvedere oferujemy noclegi w pobliskim hotelu.

Tak. Zabiegi flebologiczne można łączyć z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Zachęcamy do kontaktu mailowego.


Przyjazna i luksusowa
strefa pacjenta

Klinika Belvedere to przestronne gabinety lekarskie, blok operacyjny oraz Pokój Pacjenta i Pokój VIP, które zostały stworzone specjalnie dla Państwa w celu podniesienia komfortu.

Klinika Belvedere to miejsce, które miesza się ze sztuką - ściany zdobią obrazy malowane na płótnie przez dr Paulinę Siastałę.

Gościmy Pacjentów z całej Polski, a także spoza granic kraju - zapewniając najwyższy komfort dla odwiedzających nas Pacjentów.

komfort

Zabiegi w dniu pierwszej wizyty

Zabiegi w Klinice Belvedere do minimum skracają czas koniecznej rekonwalescencji. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w aranżowaniu leczenia w dniu pierwszej konsultacji medycznej.

Zapewniamy nie tylko doświadczoną kadrę lekarską podczas zabiegów, ale też wygodne pomieszczenia: Pokój Pacjenta oraz Pokój VIP wraz z pielęgniarską opieką.

FORMULARZ DLA PACJENTA

W celu odbycia wizyty diagnostycznej razem z zabiegiem prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

W razie pytań konsultant dostępny pod numerem telefonu 799 035 735 pomoże w załatwieniu formalności związanych z przyjazdem i zabiegami.
Mail: kontakt@klinikabelvedere.pl


Atrakcje okolic Kliniki Belvedere

Pobyt w Klinice Belvedere można połączyć ze zwiedzaniem Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego wraz z restauracją Bałtowskiego Zapiecka oddalonych zaledwie 15 minut od Kliniki lub zakątków Gór Świętokrzyskich. Bałtowski Kompleks Turystyczny jest najpopularniejszą atrakcją w woj. świętokrzyskim i  jedną z najlepszych w Polsce. To idealne miejsce zarówno na jednodniowy pobyt, jak i rodzinny weekendowy wypad. Najpopularniejszym wśród turystów szczytami Gór Świętokrzyskich są Święta Katarzyna i Święty Krzyż z klasztorem, podziemiami i muzeum przyrody.