Wyróżnia nas jakość i perfekcjonizm. W Klinice Belvedere efekty leczenia stanowią solidny fundament naszej pracy. Rzetelność lekarską traktujemy jako korzystanie z najlepszych technologii i najdoskonalszych technik zabiegowych.

Efekty leczenia starannie dokumentujemy, bowiem skuteczność naszych technik zabiegowych i komfort Pacjentów są dla nas najważniejsze.

Wyróżnia nas brak blizn i krótki okres rekonwalescencji oraz bardzo dobry efekt kosmetyczny. Zachęcamy do obejrzenia jednych z wielu metamorfoz nóg po leczeniu flebologicznym w Klinice Belvedere.
Najczęściej zadawane pytania

Po jakim czasie od zabiegu są powyższe metamorfozy nóg?

Od 2 do 4 miesięcy po zabiegu.

Korzystamy z autorskich technik zabiegowych. Sami wykonujemy badanie USG Doppler i kwalifikujemy indywidualnie Pacjenta do najlepszej dla niego metody leczenia, dostosowanej do anatomii i stopnia zaawansowania problemu. Dla osiągnięcia prezentowanych efektów leczenia kluczowa jest kwalifikacja i technika wykonania, a nie sama metoda leczenia. Technika wpływa na efekt i jego trwałość.

Tak. Leczymy naczynia od najdrobniejszych po największe problemy żylne. Znamy rozwiązania w sytuacjach bez wyjścia.

Wyróżnia nas jakość 
i perfekcjonizm

W Klinice Belvedere efekty leczenia stanowią solidny fundament naszej pracy. Rzetelność lekarską traktujemy jako korzystanie z najlepszych technologii i najdoskonalszych technik zabiegowych.

Efekty leczenia starannie dokumentujemy, bowiem skuteczność naszych technik zabiegowych i komfort Pacjentów są dla nas najważniejsze. Wyróżnia nas brak blizn i krótki okres rekonwalescencji oraz bardzo dobry efekt kosmetyczny. Zachęcamy do obejrzenia jednych z wielu metamorfoz nóg po leczeniu flebologicznym w Klinice Belvedere.

perfekcjonizm