Tradycyjny zabieg kosmetyczny, zwany karboksyterapią, polega na robieniu drobnych wkłuć pod skórę, razem z dostarczanym pod nią dwutlenkiem węgla, cienkimi igłami.

W ostatnim jednak czasie stworzono innowacyjny sprzęt do karboksyterapii. Jest on nowoczesny, inteligentny, przede wszystkim działa o wiele skuteczniej, mniej boleśnie, bezpieczniej, efektywniej, a w końcu kompletnie małoinwazyjnie. Efektów takiego zabiegu jest sporo, między innymi znacznie poprawia się kondycja skóry, maleją rozstępy, cellulit, czy worki albo cienie pod oczami.

 

Jakie efekty daje nowoczesny sprzęt do karboksyterapii?

Sprzęt wykoszystywany jest w wielu wskazaniach. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Julie, redukuje się w znacznym stopniu tkanka tłuszczowa, maleje cellulit, zmniejszają się rozstepy, czy blizny. Skóra staje się jędrniejsza, jest bardziej odmłodniona, pozbawiona widocznych zmarszczek oraz innych niedoskonałości na twarzy. Skóra zaczyna mieć zdrowy koloryt, nikną też cienie pod oczami. Jak się okazuje to urządzenie najnowszej generacji potrafi poradzić sobie także z nadmiernym łysieniem, hamując wypadanie włosów. System Julie działa również na łuszczycę, skutecznie łagodząc przykre objawy, występujące na skórze podczas choroby. Jednym słowem, skóra staje się napięta, elastyczna, jędrna, odżywiona, zregenerowana, a drobne mankamenty już po pierwszej wizycie znikają, jednak wymierne efekty są obeserowane po pełnej serii zabiegowej.

 

Co wyróżnia technolgię Julie?

Na pewno, nowoczesny system, jedyny taki w Europie, z wbudowanym inteligentnym systemem, który dobrze dostosowuje się do potrzeb każdego pacjenta. Ale to nie wszystko. Dwutlenek węgla jest podwójnie podgrzewany, co sprawia, że to jedyna karboksyterapia, która cechuje się tak niską bolesnością. Tradycyjna karboksyterapia polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę z pomocą cienkich igieł (wkłuć), bez podwójnego podgrzewania. Wykorzystanie w naszej Klinice nowowczesnego bezinwazyjnego sprzętu do karboksyterapii to absolutny hit.


Jak działa urządzenie do medycznej kaqrboksyterapii?

Przede wszystkim, wybierając taki zabieg, stawiasz na pełne bezpieczeństwo. Sprzęt jest sterylny, a cała technologia systemu oparta jest na zastosowaniu podwójnie podgrzanego dwutlenku węgla. Zabieg więc jest niemalże całkowicie bezbolesny. Sprzęt podczas pracy, łączy wewnętrzne oraz zewnętrzne systemy grzewcze ze sobą, które w zależności od potrzeby pacjenta, mogą działać razem, albo niezależnie. Dodatkowo, kosmetolog podczas swojej pracy z urządzeniem tym może sam regulować intensywność przepływu dwutlenku węgla, jego dawkę oraz temperaturę. Sprzęt posiada potrzebne medyczne certyfikaty. Samodzielnie dobiera wszystkie parametry, w oparciu o aktualny stan skóry pacjentki oraz problem, z którym przychodzi do gabinetu. Podczas całego zabiegu pacjent czuje się komfortowo.


Przydatne informacje dotyczące zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Julie trwa od kilku minut do godziny. Wszystko zależy od tego, z jakim problemem przychodzi do gabinetu pacjentka. Efekty widać od 6 do 9 miesięcy od wykonania zabiegu i można na trekonwalescencji. Zaraz po nim, najlepiej nie korzystać z basenu, sauny oraz solarium, do 72 godzin od momentu wyjścia z gabinetu. Nie należy także bezpośrednio po zabiegu rozmasowywać okolic, w których wykonywany był zabieg.