Autorski program zabiegowy na cellulit Bye Cellulite by Klinika Belvedere to intensywny program zabiegowy ukierunkowany na zmniejszenie cellulitu każdego typu - wodnego, tłuszczowego jak i łącznotkankowego.

W efekcie terapii uzyskujemy wygładzenie skóry, jej ujędrnienie, drenaż, jak i redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Program został opracowany w Klinice Belvedere na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu flebologii i medycyny estetycznej.

Czym jest cellulit?

Cellulit to defekt estetyczny występujący niezależnie od masy ciała. Spowodowany jest nierównomiernym rozłożeniem i budową tkanki tłuszczowej pod skórą. Wygląd przypominający skórkę pomarańczy wynika z tego, że tkanka tłuszczowa podzielona jest przegrodami łącznotkankowymi. Więcej o cellulicie.

Napinanie skóry sprawia, że depozyty tkanki tłuszczowej zaczynają wystawać ponad powierzchnię skóry niczym gałki lodów. Pod wpływem hormonów żeńskich przegrody łącznotkankowe mają tendencje do włóknienia (twardnienia), a czasem nawet przyrośnięcia do skóry.

Najcześciej cellulit przyjmuje formę mieszaną, spowodowaną po trochu każdą z poniższych postaci:

  • cellulit wodny (obrzękowy, związany z zastojem wody – a tkanka tłuszczowa wyłapuje wodę),
  • cellulit tłuszczowy (dotyczy osób z nadwagą lub miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej),
  • cellulit łącznotkankowy (przegrodowy, nawet u szczupłych osób, spowodowany przyrośnięciem przegród łącznotkankowych do skóry).

 

 

Na czym polega program Bye Cellulite w Klinice Belvedere?

Autorski program antycellulitowy Bye Cellulite w Klinice Belvedere to intensywny program terapeutyczny obejmujący zabiegi oparte o takie technologie, jak zabiegi drenujące, inteligentna karboksyterapia medyczna Julie oraz odpowiednio dobrana mezoterapia przeciwcellulitowa i biorewitalizacja skóry. Połączenie tych zabiegów w sesjach w odpowiednich odstępach czasu to rewolucja w walce z cellulitem, dopełniająca efekty zabiegowe na nogach.

Program obejmuje zabiegi rozłożone na 6 sesji zabiegowych (wizyt) wykonywanych w odstępach co 7 dni i w odpowiedniej kolejności. Pełen program zabiegowy Bye Cellulite trwa 6 tygodni, dając w tak krótkim czasie wymierne rezultaty. W wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, efekty te pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym.
 

Jakie są zalety walki z cellulitem w Klinice Belvedere?

Ogromną zaletą naszego programu zabiegowego jest udowodniona skuteczność i bezpieczeństwo dla naczyń żylnych. Filozofia naszej Kliniki to kompleksowe dbanie o piękne i zdrowe nogi, dlatego dobrane przez nas urządzenia oraz zabiegi są bezpieczne dla Państwa naczyń żylnych. Wiedza oraz technika zastosowanych technologii jest kluczowa dla osiągnięcia wymiernych efektów zabiegowych. Wiele zabiegów dostępnych na rynku jest zbyt agresywnych dla naczyń żylnych i może powodować wystąpienie pogorszenia pajączków i żylaków kończyn dolnych, co też nie jest korzystne pod kątem redukcji cellulitu, ponieważ przyczyną cellulitu są zaburzenia naczyniowe.

Programy terapeutyczne przeprowadzane w Klinice Belvedere zostały opracowane na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Przy budowie terapii nie kierujemy się chwilową modą na daną technologię, a bazujemy na wieloletnich wynikach klinicznych. Nasze autorskie terapie opieramy o skuteczne i sprawdzone technologie, również nowości - jesteśmy zawsze na bieżąco z osiągnięciami technologicznymi we flebologii i w medycynie estetycznej.
 

Zabiegi w składzie programu zabiegowego na cellulit:

Drenaż limfatyczny Lymphastim BTL

Drenaż limfatyczny to sekwencyjny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. To jedna z najskuteczniejszych metod w walce z obrzękami kończyn oraz bezcenny zabieg niwelujący cellulit. Odpowiedni stopniowany ucisk poszczególnych struktur pobudza układ limfatyczny do lepszego zasilenia organizmu w tlen i substancje odżywcze, poprawia mikrokrążenie oraz aktywizuje układ limfatyczny do oczyszczania organizmu z toksyn i ubocznych produktów przemiany materii.

Drenaż limfatyczny wspomaga przekazywanie komórek tłuszczowych uwolnionych podczas innych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową takich jak do układu limfatycznego co wpływa na ich szybszą eliminację z organizmu.


 


Inteligentna karboksyterapia medyczna

Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. Wiecej o karboksyterapii.


 

Biorewitalizacja skóry bez igieł z masażem

Biorewitalizacja skóry to nieablacyjna stymulacja i biorewitalizacja skóry bez igieł. To jeden z najbardziej znanych i lubianych zabiegów lekarskich na rynku, którego cechą charakterystyczną jest bezpieczeństwo i możliwość wykonywania zabiegów również latem. Zabieg stosujemy w przypadku wiotkiej skóry ciała, może być również kojarzony z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w tej samej sesji. Formuła oparta jest na zrównoważonym stężeniu kwasu TCA 33% i H2O2 oraz dodatkowo kwasu kojowego.

 


 

Co musisz wiedzieć?

Obszar: okolica ud i pośladków

Cena programu: 5400 zł

Czas trwania terapii: 6 tygodni - 6 wizyt

Rozwiązany problem: zmniejszenie cellulitu każdego typu - wodnego, tłuszczowego jak i łącznotkankowego, wygładzenie skóry, jej ujędrnienie, drenaż, jak i redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej

Zadzwoń i umów się na zabieg:

TEL. 799035735