Klinika Belvedere

Klinika flebologii i medycyny estetycznej inny

Klinika Belvedere to renomowane miejsce na mapie Polski, do którego zgłaszają się Pacjenci szukający jakości i profesjonalnej opieki.

W Klinice Belvedere najważniejsi są bowiem Pacjenci. To dzięki ich niegasnącemu zainteresowaniu i dla ich komfortu stworzono miejsce luksusowe, przyjazne i bezpieczne. Klinika Belvedere ukierunkowana jest na pełnowymiarowe leczenie chorób z dziedziny flebologii oraz procedury z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Najnowsze technologie
i światowe doświadczenie

Leczymy choroby żył kompleksowo i skutecznie. Oferujemy swoim pacjentom pełen wachlarz najnowszych metod leczenia żylaków, pajączków, owrzodzeń i poszerzeń żylnych. W zależności od zaawansowania problemu oferujemy mikroskleroterapię, echoskleroterapię kompresyjną, skleroterapię cewnikiem wewnątrznaczyniowym, termoablację falami radiowymi, tumescencyjną laseroterpię endowaskularną oraz klej wewnątrznaczyniowy.

Doświadczenie kliniczne zdobyte w USA wcielamy w naszej klinice. Nowoczesna medycyna podąża w kierunku nieoperacyjnych, a tym samym małoinwazjnych metod leczenia. Tak jest i u nas.

doświadczenie

Wyróżnia nas jakość 
i perfekcjonizm

W Klinice Belvedere efekty leczenia stanowią solidny fundament naszej pracy. Rzetelność lekarską traktujemy jako korzystanie z najlepszych technologii i najdoskonalszych technik zabiegowych.

Efekty leczenia starannie dokumentujemy, bowiem skuteczność naszych technik zabiegowych i komfort Pacjentów są dla nas najważniejsze. Wyróżnia nas brak blizn i krótki okres rekonwalescencji oraz bardzo dobry efekt kosmetyczny. Zachęcamy do obejrzenia jednych z wielu metamorfoz nóg po leczeniu flebologicznym w Klinice Belvedere.

perfekcjonizm

Medycyna estetyczna
wspierająca naturalne piękno

W Klinice Belvedere medycynę estetyczną praktykuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Mamy pewność, że wiedza medyczna razem z wyczuciem piękna i proporcji jest fundamentem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Śledzimy światowe trendy w medycynie estetycznej i wybieramy zabiegi najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla naszych Pacjentów. Pracujemy wyłącznie na bezpiecznych i certyfikowanych preparatach. Tutaj zaczyna się piękno.

 

piękno uroda

Przyjazna i luksusowa
strefa pacjenta

Klinika Belvedere to przestronne gabinety lekarskie, blok operacyjny oraz Pokój Pacjenta i Pokój VIP, które zostały stworzone specjalnie dla Państwa w celu podniesienia komfortu.

Klinika Belvedere to miejsce, które miesza się ze sztuką - ściany zdobią obrazy malowane na płótnie przez dr Paulinę Siastałę.

Gościmy Pacjentów z całej Polski, a także spoza granic kraju - zapewniając najwyższy komfort dla odwiedzających nas Pacjentów.

komfort

„Wybór pacjentów numer jeden wśród placówek medycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim”

W plebiscycie "Orły Medycyny" zostaliśmy wyróżnieni zajmując pierwsze miejsce wśród placówek medycznych na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

„Zasłużeni Dla Profilaktyki, Promocji i Ochrony Zdrowia Województwa Świętokrzyskiego”

Z radością informujemy, że nasza klinika otrzymała uznanie dla zasług w aktywnej promocji profilaktyki jako najskuteczniejszej metody zachowania zdrowia i sprawności fizycznej do późnych lat życia. Uroczystość wręczenia nagród otrzymała Honorowy Patronat Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – Pana Adama Jarubasa oraz Starosty Powiatu Kieleckiego – Michała Godowskiego.