Dr Kamil Latra jest specjalistą Położnictwa i Ginekologii. W Klinice Belvedere z powodzeniem zajmuje się ginekologią estetyczną.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Lekarz pracujący na co dzień w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie. Dodatkowe doświadczenie zdobywał na wielu stażach w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz na zagranicznym stażu w Jordanii (King Abdullah University Hospital). Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Uczestnik licznych kursów i konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu: ultrasonografii w położnictwie i ginekologii, medycyny rozrodu oraz ginekologii onkologicznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Obszar zainteresowań stanowi również diagnostyka i leczenie niepłodności. Posiada certyfikat IOTA International Ovarian Tumor Analysis potwierdzający umiejętności diagnostyki ultrasonograficznej zmian przydatków.

Szczególny obszar zainteresowań stanowi dziedzina ginekologii estetycznej jako nowoczesnej gałęzi nauki dotyczącej leczenia i poprawy komfortu w sferze intymnej kobiet. 

Dr Kamil Latra ukończył liczne kursy Technik Chirurgiczych w Ginekologii Plastycznej oraz Kursy kadawerowe Ginekologii Plastyczanej.

Zakres działalności

W Klinice Belvedere wykonuje zabiegi z zakresu:

  • ginekologii estetycznej