Dr Katarzyna Zajączkowska jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista medycyny rodzinnej. Z wyróżnieniem ukończyła trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego działającą we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu uzyskując tytuł Lekarza medycyny estetycznej. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej ciągle pogłębia uczestnicząc w wielu międzynarodowych kongresach i sympozjach lekarskich między innymi w Paryżu, Nicei, Szwajcarii oraz we Włoszech.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo Pacjentów podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, znajomośc anatomii to jeden z najważniejszych aspektów wiedzy lekarza z tego względu Dr Zajączkowska uczestniczyła kilkukrotnie w szkoleniach kadawerowych w Institut Universitare de la Face et du Cou w Nicei pod okiem najlepszych chirurgów plastycznych na świecie.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując z wybitnymi lekarzami medycyny estetycznej, ale przede wszystkim z Pacjentami. Pracowała w jednej z największych klinik medycyny estetycznej w Warszawie, nabywając ogromne doświadczenie zwłaszcza w dziedzinie laseroterapii. 

W swojej pracy bardzo dużą wagę przywiązuję do naturalnego efektu, wydobyciu z Pacjenta naturalnego piękna, kompleksowo dbając o kondycję skóry. Pacjenci nie tylko cenią sobie, że dba o ich naturalny wygląd, lecz także w sposób holistyczny zajmuje się ich zdrowiem. Specjalizuję się w technikach łączonych laseroterapii, zaawansowanych zabiegach iniekcyjnych.
Prywatnie jest miłośniczką własnej profesji, uwielbia podróże, sport, zdrową kuchnię i dobrą muzykę.

Medycyna estetyczna
wspierająca naturalne piękno

W Klinice Belvedere medycynę estetyczną praktykuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Mamy pewność, że wiedza medyczna razem z wyczuciem piękna i proporcji jest fundamentem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Śledzimy światowe trendy w medycynie estetycznej i wybieramy zabiegi najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla naszych Pacjentów. Pracujemy wyłącznie na bezpiecznych i certyfikowanych preparatach. Tutaj zaczyna się piękno.

piękno uroda