Dr n. med. Krzysztof Lang jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej.

Ukończył akademię medyczną we Wrocławiu.  Na co dzień pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy (starszy asystent). 

Wiele lat szkolenia w zakresie dwóch specjalizacji chirurgicznych i tysiące wykonanych procedur – zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i w sektorze prywatnym – pozwoliło doktorowi Krzysztofowi Langowi nabyć umiejętności bardzo precyzyjnego wykonywania operacji chirurgicznych. Dzięki temu, może znacznie zwiększyć satysfakcję pacjentów, łącząc skuteczność leczenia wraz z bardzo dobrym efektem estetycznym. Liczne operacje prowadzone w znieczuleniu miejscowym, pozwoliły doktorowi Krzysztofowi Langowi nabyć doświadczenia polegajacego na ograniczeniu do minimum dyskomfortu operowanych przez niego pacjentów. 

Wciąż poszerza swoją wiedzę i rozwija umiejętności uczestnicząc w kursach, stażach i szkoleniach na terenie kraju i poza jego granicami.

Wykształcenie

  • Ukończył medycynę na Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006).
  • Specjalista Chirurgii Ogólnej (2014).
  • Specjalista Chirurgii Plastycznej (2019).

Zakres działalności

W Klinice Belvedere wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, takie jak: 

  • korekcja estetyczna powiek górnych i dolnych, 
  • zabiegi naprawcze powiek w przebiegu opadania, podwijania/odwijania,
  • korekcja odstających małżowin usznych oraz zabiegi naprawcze w zakresie małżowin usznych,
  • zabiegi w obrębie powłok całego ciała, usuwanie zmian skórnych, nowotworów skóry i tkanki podskórnej, plastyka blizn, korekcja dysfunkcji funkcjonalnych związanych z bliznowaceniem lub starzeniem się tkanek.